Каникулы

План работы на вясновых канікулах

27.03.2020
развернуть

 

 

 

 

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар             

Г.Ф.Март

2020

 

План выхаваўчай і ідэалагічнай работы ДУА “Хойнаўскі дзіцячы сад-базавая школа Пінскага раёна” на вясеннія канікулы (30.03.-04.03.2020)

 

Дата

Назва мерапрыемства

Класы

Час правядзення

Адказны

30.03

Выхаваўчае мерапрыемства “Вада-прыгажосць прыроды”

1-4

10.00

Балотнік К.І.

Круглы стол “Падарожжа па запаветных мясцінах Беларусі”

5-9

10.00

Амяляшчык С.Я.

31.03

Інтэлектуальная гульня “Разумнікі і разумніцы”

1-4

10.00

Кісель А.К.

Гульня па АБЖ “Полымя пачынаецца з запалкі”

1-7

11.00

Свірыдаў М.В.

31.03

Вясёлыя старты

1-9

12.00

Мазурук А.А.

01.04

Конкурс творчых работ “Прырода – наш дом”

1-9

9.00

Амяляшчык С.Я

Гульня “Гумарына”

1-5

10.00

Гардзяйчук В.С.

Аб’яднанне па інтарэсах “У гармоніі з прыродай”

Члены аб’яднання

11.00-12.30

Амяляшчык С.Я.

02.04

Інтэлектуальная гульня “ Вясёлая матэматыка”

5-9

10.00

Кандрацюк С.М.

Гульня-віктарына “Падарожжа па роднай зямлі”

1-9

11.00

Папіціч І.В.

Спаборніцтва па валейболу

5-9

11.00

Мазурук А.А.

03.04

Музычна-гульнявая праграма “Танцы з зоркамі”

1-7

10.00

Балотнік К.І.

Інтэлектуальны конкурс “Калясо фартуны”

1-9

11.00

Свірыдава І.А.

 

Аб’яднанне па інтарэсах “Турысцёнак”

Члены аб’яднання

12.00-14.00

Кісель А.К.

04.04

Пасадка “Алеі Памяці”

1-9

10.00

Кл.кір, нам дырэктара

Аб’яднанне па інтарэсах “Залатая ракетка”

Члены аб’яднання

11.00-13.00

Мазурук А.А.

 

Намеснік дырэктара па АД                                      Л.І.Гардзяйчук

 

свернуть

План работы на зімовых канікулах

23.12.2019
развернуть

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар

ДУА“Хойнаўскі  дс-бш

Пінскага раёна”

   Г.Ф.Март 

___________2019

 

План выхаваўчай і ідэалагічнай работы ДУА “Хойнаўскі дзіцячы сад-базавая школа Пінскага раёна” на зімовыя канікулы (26.12.2019-11.01.2020)

Мерапрыемствы

Удзельнікі

Час

Месца прав.

Адказныя

Чацвер, 26.12.

Дзень “Канікулы без небяспекі”

1

Рэпетыцыя навагодняга ранішніка

Героі ранішн

9.00-

Муз.зала

Балотнік К.І.

Урок-роздум “Каля агню Каляднай свечкі”

1-9 кл.

10.00

Кабінет 4 кл.

Свірыдава І.А.

Квэст-гульня “Мая бяспека ў маіх руках”

2-9 кл.

12.00-13.00

кабінет інфарм.

Балотнік К.І.

Пятніца, 27.12

Дзень “Казачных сюрпрызаў”

2.

Спарт.гульні на свежым паветры

1-4 кл.

9.00-

спарт.пляц

Наст.фізк.

Навагодні ранішнік “Прывітанне, Новы год”

д\с-9 кл.

11.00

Муз.зала

Балотнік К.І.

Аб’яднанне па інтарэсах “Турысцёнак”

Члены аб’яднання

13.00

кабінет

Кісель А.К.

Субота, 28.12

Дзень “Творчасці”

3.

КТС “Падарунак сваімі рукамі”

1-4 кл

10.00

Кабінет

Наст.пачатк.кл.

Аб’яднанне па інтарэсах “Залатая ракетка”

5-9 кл.

10.00-12.00

Муз.зала

Наст.фізк.

Круглы стол “Свет вачыма фізікаў”

2-9

12.00

Кабінет

Кандрацюк С.М.

Паняделак, 30.12

Дзень “Вандраванняў”

4.

Завочная вандроўка “Слаўныя мясціны Пінска”

1-4 кл.

10.00

Кабінет

Кісель А.К.

Завочнае падарожжа “Славутыя мясціны маёй маленькай радзімы”

5-9 кл

10.00

Кабінет інфарм.

Амяляшчык С.Я.

Падрыхтоўка да раённых спаборніцтваў па тэнісу

8-9 кл.

12.00

Муз.зала

Наст.фізк.

Аўторак, 31.12

Дзень вандравання ў краіну Навагодзію

5.

Тэматычная прагулка “Зімовая казка”

1-4 кл.

9.00

Прышк.тэрыт.

Балотнік К.І.

Бліц-турнір “Зімовыя загадкі”

5-9 кл.

10.00

кабінет

Папіціч І.В.

Рухомыя гульні і эстафеты

1-9 кл

11.00

Спарт.пляцоўка

Наст.фізк.

Пятніца, 03.01

Дзень “Прафарыентацыі”

6.

Гульня “Вясёлыя прафесіі”

5-9 кл

9.00

кабінет

Свірыдава І.А.

КТС “Абарона прафесій”

1-4 кл.

10.00

кабінет

Гардзяйчук В.С.

Спарт.спаборніцтвы “У здаровым целе здаровы дух”

2-9 кл

11.00

Муз.зала

Наст.фізк.

Аб’яднанне па інтарэсах “Турысцёнак”

Члены аб’яднання

12.00

кабінет

Кісель А.К.

Субота, 04.01

Дзень “Эканоміі і беражлівасці”

7.

Гульня “Юны эканаміст”

5-9 кл.

9.00

кабінет

Гардзяйчук Л.І.

Дзелавая гульня “Сямейны бюджэт”

2-9 кл

10.00

кабінет інфарм.

Балотнік К.І

Аб’яднанне па інтарэсах “Залатая ракетка”

Члены аб’яднання

10.00-12.00

муз.зала

Наст.фізк.

Панядзелак, 06.01

Дзень “Вясёлыя Каляды”

8.

Літаратурная гасцёўня “Цуды на Ражаство”

2-9 кл

10.00

кабінет

Свірыдава І.А.

Матэматычны брэйн-рынг “Юны Піфагор”

5-9 кл.

11.00

кабінет

Кандрацюк С.М.

Гульня “Новы год па-нямецку”

2-9 кл

12.00

кабінет

Загароўская Л.М.

Серада, 08.01

Дзень “Прававых ведаў”

9.

Вусны часопіс “Традыцыі беларускага народа”

1-4 кл.

10.00

кабінет

Кісель А.К.

Прававы практыкум “Падарожжа па Праваградзе”

5-9 кл.

10.00

кабінет

Амяляшчык С.Я.

Зімовыя забавы

2-9 кл

11.00

спарт. пляцоўка

Наст.фізк.

Аб’яднанне па інтарэсах “У гармоніі з прыродай”

Члены аб’яднання

11.00-12.30

кабінет

Амяляшчык С.Я.

Чацвер, 09.01

Дзень “Вандраванне ў казку”

10.

Творчая майстэрня “Ствараем казку з дапамогай камп’ютара”

6-9 кл.

9.00

кабінет інфарматыкі

Балотнік К.І.

Ранішнік “Забавы матухны Зімы”

1-4 кл.

10.00

бібліятэка

Румак Н.І.

Рухомыя гульні і эстафеты

1-9 кл

11.00

Спарт.пляцоўка

Наст.фізк.

Пятніца, 10.01

Дзень “Сям’і”

11.

Конкурсная праграма “Мая сям’я – маё багацце”

5-9 кл.

10.00

кабінет

Свірыдава І.А.

КТС “Свет захапленняў маіх бацькоў”

1-4 кл.

10.00

кабінет

Гардзяйчук В.С.

Спаборніцтвы “Тата, мама, я”

1-9кл

11.00

муз.зала

Наст.фізк.

Аб’яднанне па інтарэсах “Турысцёнак”

Члены аб’яднання

12.00

кабінет

Кісель А.К.

Субота, 11.01

Дзень “Спорту і здароўя”

12.

Азбука здароўя “Правільнае харчаванне ў жыцці чалавека”

1-4 кл.

10.00

кабінет

Кісель А.К.

Віктарына “Лекавыя расліны ў дапамогу чалавеку”

5-9 кл.

10.00

кабінет

Амяляшчык С.Я.

Аб’яднанне па інтарэсах “Залатая ракетка”

Члены аб’яднання

10.00-12.00

Муз.зала

Наст.фізк.

 

Намеснік дырэктара па АД                                                Л.І.Гардзяйчук

 

свернуть

План работы на асенніх канікулах

31.10.2019
развернуть

 

 

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар

______  Г.Ф.Март

______   2019

 

 

План выхаваўчай і ідэалагічнай работы ДУА “Хойнаўскі дзіцячы сад-базавая школа Пінскага раёна” на асеннія канікулы (01.11.-09.11.2019)

Дата

Назва мерапрыемства

Класы

Час правядзення

Адказны

01.11.

Вусны часопіс “Сіла ад хлеба, хлеб ад зямлі”

1-4

10.00

Кісель А.К.

01.11.

КВН «Литературный калейдоскоп»

5-9

10.00

Свірыдава І.А.

01.11.

Спаборніцтвы па настольнаму тэнісу

1-9

11.00

Мазурук А.А.

01.11.

Удзел у НПК “Першыя крокі ў навуку”

8

11.00

Амяляшчык С.Я.

04.11.

Экалагічная гасцёўня “Падарожжа ў Энергалэнд”

1-4

10.00

Балотнік К.І.

04.11.

Прагляд відэафільма “Падарожжа ў Германію”

5-9

10.00

Загароўская Л.М.

04.11.

Спаборніцтва па шашкам

1-9

11.00

Мазурук А.А.

05.11

Экскурсія ў Ружанскі і Косаўскі замкі

 

09.00

Кандрацюк С.М.

Амяляшчык С.Я.

05.11

Пазнавальная гульня “Хто пытае, той шмат знае”

1-4

10.00

Гардзяйчук В.С.

05.11

КВіЗ “Любі, шануй, ведай роднае слова”

5-9

10.00

Папіціч І.В.

06.11

Вусны часопіс “Хачу ўсё ведаць”

 

12.00

Кандрацюк С.М.

Амяляшчык С.Я.

06.11

Рухомыя гульні. Эстафета з элементамі спартыўных гульняў

 

10.00

Мазурук А.А.

08.11

Літаратурная гасцёня “У госці да Коласа”

 

10.00

Румак Н.І.

08.11

“Свет графічных рэдактараў”

5-9

10.00

Балотнік К.І

08.11

“Піянерскі КВіЗ” Дружынны этап

 

1-5

11.00

Балотнік К.І.

08.11

Спаборніцтвы па шахматах

 

12.00

Мазурук А.А.

 

На працягу канікул працуюць аб’яднанні па інтарэсах:

Серада – “У гармоніі з прыродай” 10.00 – 11.30

Пятніца – “Турысцёнак” – 12.00 – 14.00 (Кісель А.К.)

Субота - “Залатая ракетка” – 10.00 – 11.00 (Мазурук А.А.)

                 

Намеснік дырэктара па АД                             Л.І.Гардзяйчук

                  

свернуть
Ещё в этом разделе